خدمات ایراوب

UI,UX طراحی رابط کاربری وب

رابط کاربری UI که مخفف کلمه User Interface میباشد به ظاهر اپلیکیشن / وب سایت می گویند که کاربر با آن در ارتباط است ، طراحان UI بر روی نحوه ارائه محصول کار می کنند در حالی که طراحان UX بر روی تجربه کلی کاربر (ظاهر وب سایت ، عملکرد ، کاراریی ، سهولت و ... ) نظارت دارند و در حقیقت رابط کاربری بخشی از تجربه کاری میباشد.

اهمیت طراحی رابط کاربری

احتمالا تا به حال به وب سایت ها و اپلیکیشن هایی برخورد کرده اید که برای کاربر بسیار گنگ و مبهم می باشند و استفاده از آنها برای همه ی افراد به سهولت امکان پذیر نیست. جهت جلوگیری از این مسئله در اولین گام نیاز به طراحی تجربه کاربری داریم. در طراحی تجربه کاربری مسیرهایی که کاربر برای رسیدن به اهداف خود در سایت باید طی کند بررسی و معیین خواهد شد تا به سهولت هرچه تمام کاربر بتواند از سایت و یا اپلیکیشن راه اندازی شده استفاده نموده و ارتباط برقرار کند. پس از طراحی تجربه کاربری، با طراحی رابط کاربری ، طرح را پیاده سازی کرده و با به کارگیری صحیح از رنگ ها ، المان های گرافیکی و … محیط ظاهری وب سایت را طراحی می نمایند.

طراحی رابط کاربری خوب، استفاده از وبسایت را برای کاربر آسان می‌کند.

شروع کنید

طراحی سایت شرکت شفیع
طراحی سایت پلنت سولار
طراحی سایت اتحادیه خدمات مهندسی

طراحی و توسعه وب سایت

از ویژگی های یک وب سایت موفق می توان به : یکپارچگی و هماهنگی گرافیکی در تمام عناصر بصری، خلاقیت، سهولت کاربری ( رابط کاربری UI/UX ) ، و استفاده از تکنولوژی و استانداردهای روز طراحی سایت نام برد تا در عین زیبایی، بهترین عملکرد را از لحاظ سرعت داشته باشد.

برخی از ویژگی های مهم ایراوب

  • طراحی براساس آخرین تکنولوژی روز HTML5,CSS3,Jquery,JSON
  • رعایت اصول تجربه کاربری UX و رابط کاربری UI در طراحی وب سایت و اپلیکیشن
  • کدنویسی سئو دوست و بهینه شده از لحاظ سرعت و عملکرد
  • طراحی رابط کاربری واکنشگرا و بهینه برای نمایش در موبایل و تبلت
  • استفاده از قابلیت های بازاریابی شبکه های اجتماعی برای افزایش بازدید

برای موفقیت در کسب و کار آنلاین و حضوری قدرتمند در دنیای مجازی شما نیاز به طراحی وب سایتی متفاوت و خلاق دارید، وب سایتی که بتواند رابط شما و مخاطبین تان در فضای مجازی باشد و به درستی سازمان یا شرکت شما را معرفی کند.

شروع کنید

سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO)

سئو و بهینه سازی به یک سری قواعد و اصول گفته میشود که گوگل برحسب آنها سایت ها را رتبه بندی می کند، به طور خلاصه یعنی کارهایی که ما انجام می دهیم تا سایتمان در یک سری از کلمات مربوط به کسب و کارمان در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. اگر شما سایتتان را برای گوگل بهینه سازی کنید می توانید افرادی زیادی را روزانه به صورت رایگان وارد سایت خود کنید.

برخی از ویژگی های بارز سئو عبارتند از :

  • جذب بازدید و ترافیک بیشتر به وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو
  • برند سازی, و ایجاد حس اعتماد بیشتر در بین مشتریان
  • کاربرانی که از طریق گوگل وارد سایت شما می شوند معمولا هدفمند از سایت شما بازدید می کنند و در نهایت فروش شما بالاتر می رود.

شروع کنید

سئو و بهینه سازی گوگل
سئوی گوگل
بازاریابی شبکه های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی شبکه های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ، با استفاده از اینترنت، شما و محصولات‌تان را به مشتریان بالقوه معرفی می‌کند. دیجیتال مارکتینگ را می‌توان فرآیند جذب مخاطبان هدف از طریق فضای آنلاین دانست که در موفقیت یا شکست کسب‌و‌کارها تاثیر می‌گذارد. اگر مشتریان بالقوه از شما و محصولات‌تان شناخت پیدا کنند، احتمال اینکه ازتان خرید کنند افزایش می‌یابد. مشتریان جدید درباره شما با دوستان و خانواده‌شان صحبت می‌کنند و محصولاتی که جدیدا عرضه کرده‌اید را به آنها معرفی خواهند کرد. بدین ترتیب، حجم فروش‌تان به تدریج افزایش خواهد یافت و افراد بیشتری درباره شما صحبت خواهند کرد.

شروع کنید